W latach 90. żaluzje aluminiowe były niezwykle modne. Współcześnie wracają do łask. Obecnie mają one lekko zaokrąglony kształt, umożliwiający idealne pokrywanie się lameli, a w rezultacie o wiele bardziej nowoczesny wygląd. Istnieją nawet takie, które imitują żaluzje drewniane. W asortymencie posiadamy też wiele opcji kolorystycznych, dzięki czemu łatwiej dobrać rozwiązanie pasujące do wystroju wnętrza. Co więcej, w CROSS mamy żaluzje aluminiowe na wymiar, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak trudne potrafi być znalezienie osłon okiennych we właściwym rozmiarze.

Gdańsk: żaluzje aluminiowe do mieszkań i biurowców

Żaluzje aluminiowe są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Tego rodzaju osłony okienne są łatwe do utrzymania w czystości — raz na jakiś czas wystarczy je przetrzeć na mokro i sucho. Nadają się do wykorzystania w łazienkach, kuchniach oraz innych pomieszczeniach, w których występuje podniesiony poziom wilgotności powietrza, gdyż aluminium jest wodoodporne. Ponadto niektóre modele wyglądają niezwykle efektownie, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w domowym biurze, jak i sali konferencyjnej w centrum miasta. Dlatego też naszą ofertę żaluzji aluminiowych kierujemy m.in. do Klientów z Gdańska.

Modne żaluzje aluminiowe — Gdynia

Siedziba naszej firmy znajduje się w Rumi, leżącej niedaleko Gdyni — ofertę żaluzji aluminiowych kierujemy również do osób z tej właśnie części Trójmiasta. W asortymencie CROSS są osłony okienne takich producentów jak ANWIS, Somfy, Fart Produkt czy Dragon. Dzięki temu nasi Klienci mają ogromny wybór kolorów oraz szerokości lameli. Nie wiesz, które żaluzje aluminiowe wybrać? Chętnie pomożemy przy okazji bezpłatnej wyceny oraz pomiarów dla Klientów z GdańskaGdyni i okolic. Skontaktuj się za pomocą dostępnego na stronie formularza lub telefonicznie.

Dodatkowe informacje o żaluzjach aluminiowych na wymiar

Współcześnie istnieje wiele wariantów tego rodzaju osłon okiennych. Jednym z ciekawszych są żaluzje aluminiowe dwukierunkowe, łączące cechy żaluzji i plisy, co pozwala na zakrycie wybranego fragmentu okna. Innym interesującym rozwiązaniem są żaluzje z taśmą, którą można skontrastować z kolorem lameli albo dopasować ją do nich, zależnie od indywidualnych preferencji. Ponadto osłony okienne niektórych producentów, np. ANWIS, posiadają system zabezpieczenia Child Safety, zapobiegający tworzeniu się pętli z łańcuszka żaluzji. Zachęcamy do przejrzenia przykładowych realizacji dostępnych niżej.