Plisy

Rolety plisowane Gdynia, Rumia

Żaluzje plisowane to jedne z częściej wybieranych osłon okiennych.

Żaluzje plisowane popularnie zwane plisami to rodzaj rolet zapewniających płynną regulację dostępu światła dziennego i zapewniających prywatność. Montaż plis nie wymaga również specjalistycznych narzędzi czy fachowej wiedzy. Przy montażu plis można zdecydować się na montaż inwazyjny polegający na przykręceniu plis do listwy przyszybowej, lub montaż bezinwazyjny na specjalnych wieszakach bez ingerencji w okno. Plisy nie ograniczają możliwości zamykania i otwierania okien. Nie zabierają cennej przestrzeni, co jest dużą zaletą zwłaszcza przy małych wnętrzach. Nie przytłaczają wizualnie. Łatwo utrzymać je w czystości i są bardzo estetyczną oprawą okna. Pasują nie tylko do nowoczesnych wnętrz. Nic dziwnego, że są tak modne! Wygląda na to, że nie będą tracić na popularności – wszystko dzięki licznym zaletom.

 

Możliwość odsłaniania z dołu do góry

Dzięki dodatkowej, praktycznej i wygodnej możliwości odsłaniania również z dołu do góry możesz w zależności od potrzeb płynnie regulować dostęp światła przy zachowaniu prywatności i możliwości całkowitego otwarcia okna. Sam mechanizm jest wygodny i intuicyjny w obsłudze, by zapewnić błyskawiczne dopasowanie naturalnego światła do aktualnych potrzeb. Bez ingerencji w ramę, ciekawskich oczu sąsiadów ani odbijania się promieni od monitora. Plisy polecamy szczególnie do pomieszczeń położonych na parterze czy w piwnicy. Będą również niezbędne, jeśli Twoje okna wychodzą na ulicę, a Ty potrzebujesz prywatności bez konieczności rezygnowania z dostępu światła dziennego. Pomogą zachować prywatność, a jednocześnie dopuścić do pomieszczeń światło dzienne.

 

Kilkaset wzorów i kolorów do wyboru

Plisy wewnętrzne mogą pasować do każdego wnętrza niezależnie od preferowanego stylu. Dzięki bogatemu asortymentowi rolet możesz wybrać idealny wzór i kolor. Lubisz styl loftowy, skandynawski, a może jednak boho? Posiadamy dokładnie takie wzornictwo, którego poszukujesz, w tym również materiały o strukturze plastra miodu, przezierne czy w wersji blackout. Plisy materiałowe możesz używać jako samodzielną oprawę okna lub jako dodatek do firan i zasłon, chroniący przed słońcem czy światłem latarni w nocy. Zapewniają też dodatkową izolację termiczną, pomagając zredukować skutki letnich upałów. Pasują do różnych pomieszczeń:

  • do pokoju dziecięcego;
  • do sypialni;
  • do salonu;
  • do gabinetu;
  • do ogrodu zimowego – tu sprawdzi się sterowanie elektryczne.

Z przyjemnością wybierzemy razem Twoje ulubione plisy materiałowe! Na pewno nie będą utrudniać dostępu do parapetu ani optycznie zagracać mieszkania. Pokochają je nie tylko fani minimalizmu. Nie wiesz, czy są dla Ciebie? Martwisz się, że nie będą pasować do wnętrza? Pomiary wykonamy zupełnie za darmo! Dla nas to codzienność, dla Ciebie zaś pewność, że plisy wewnętrzne są prawidłowo dobrane, a mechanizm regulujący będzie pracował płynnie i przez długi czas.

Możliwość zastosowania również na oknach dachowych dzięki prowadnicom i linkom napinającym

Nowoczesny mechanizm pozwala na montaż plis również na oknach dachowych. Plisy materiałowe nie będą opadać dzięki prowadnicom oraz specjalnym linkom napinającym, które utrzymują właściwy naciąg materiału, wcześniej starannie sprasowanemu w równą, estetyczną harmonijkę. Od teraz skosy nie są już żadnym problemem! Płynna i wygodna obsługa mechanizmu gwarantowana!

 

Różne kształty pozwalają na zastosowanie również przy oknach okrągłych czy trójkątnych

Plisy wewnętrzne mogą być stosowane również mimo nietypowego kształtu okna (na przykład okrągłego albo trójkątnego), dzięki temu możesz uzyskać efekt spójnego wyglądu domu od piwnicy, aż po dach. Jeśli martwisz się swoimi otworami okiennymi na poddaszu albo oknami szczytowymi – już nie musisz! Wystarczy wybrać spośród kilkunastu wariantów plis materiałowych dostępnych w naszym sklepie. Bezinwazyjny montaż pozwala na realizację aranżacji okna nawet w wynajmowanych wnętrzach. Nie wymaga ingerencji w ramę okienną. Nie potrzebujesz nawet montera. Wystarczy prosta instrukcja, by poprawnie, krok po kroku przeprowadzić montaż plis.

Polecamy się mieszkańcom Trójmiasta i nie tylko!

Jesteś z Trójmiasta? Plisy zostaną przez nas szybko dostarczone pod Twoje drzwi! To idealne rozwiązanie do domów jednorodzinnych, mieszkań czy kwater turystycznych. Umożliwiają z jednej strony podziwianie nadmorskich krajobrazów, urokliwych kamienic, a z drugiej – ułatwiają zasypianie i gwarantują niezbędną prywatność w dzień czy w nocy. Ponadto dostarczamy plisy do Gdańska, Gdyni czy Rumi. Dobrze dobrane będą stanowiły przysłowiową kropkę nad „i”, dodając wnętrzu urody. Można je stosować samodzielnie lub jako uzupełnienie zasłon czy firanek.

Jak dbać o plisy?

Aby uniknąć trudności i oporu podczas składania plis wewnętrznych, warto przynajmniej raz w tygodniu je złożyć niezależnie od potrzeb, aby zachować zaprasowania. Dzięki temu tkanina nie rozprostuje się całkowicie, a mechanizm będzie płynnie i niezawodnie pracować przez cały czas użytkowania plisy. Żaluzje plisowane można przecierać wilgotną ściereczką. Przeciera się nią materiał i gotowe! Mycie okien również nie będzie stanowić problemu ponieważ, plisy zapewniają dostęp do całej szyby wraz z framugą.