Rolety zewnętrzne

Rolety antywłamaniowe zewnętrzne – Gdańsk, Gdynia

Rolety zewnętrzne spełniają kilka funkcji.

Zapobiegają przegrzewaniu pomieszczeń latem oraz ograniczają utratę ciepła zimą. Pomagają zredukować poziom hałasu i ograniczyć niemal całkowicie dopływ światła. Jest to możliwe dzięki zwijanemu pancerzowi który składa się lameli wypełnionych pianką. Możliwość zastosowania kilku rodzajów dodatkowych zabezpieczeń pomoże zniechęcić miłośników cudzej własności. W swojej ofercie posiadamy również rolety zewnętrzne antywłamaniowe z atestem. Istnieje możliwość doposażenia rolet w rolowaną moskitierę. Rolety zewnętrzne występują w wielu różnych konfiguracjach dzięki czemu można zamontować je podtynkowo, na gotowej elewacji lub we wnęce okiennej. Położeniem rolety można sterować ręcznie lub zastosować sterowanie elektryczne. Bogata kolorystyka pozwala dopasować je do kolorystyki budynku lub stolarki okiennej. Chętnie pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie wariant.

Rolety zewnętrzne z najlepszych materiałów

Zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów, a więc stawiamy nie tylko na efektowny design produktów, ale także ich właściwości. Na terenie miast, w których działamy (Gdynia, Gdańsk, Sopot oraz okolice), jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować rolety zewnętrzne wykonane z najlepszej jakości materiałów. Cechują się one odpornością na działanie warunków atmosferycznych, a ponadto opierają się uszkodzeniom mechanicznym. Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w napęd elektryczny, który zapewni komfortową obsługę przy użyciu pilota lub smartfona. Całość działa bardzo płynnie, nie przysparza problemów w codziennej eksploatacji. Zapewniamy komfortowe produkty od sprawdzonych dostawców, dzięki którym skutecznie zadbasz o własną prywatność. Przekonało się o tym już wielu naszych klientów.

 

Kompleksowe wsparcie w zakupie oraz montażu

Nie każdy musi być specjalistą, gdy chodzi o zewnętrzne rolety elektryczne. Wystarczy, że odpowiednią wiedzę posiadają wykwalifikowani eksperci firmy CROSS, dlatego o naszych partnerów dbamy w sposób kompleksowy. Wsparciem służymy od momentu wyboru produktów, po ich montaż. Chętnie doradzimy, jakie akcesoria będą najlepsze. Następnie w profesjonalny sposób dokonamy prezentacji i pomiarów. W efekcie, na etapie instalacji akcesoria będą idealnie dostosowane do specyfikacji danego budynku i montaż odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Co ważne, w razie potrzeby lub nieprzewidzianych usterek gwarantujemy profesjonalny serwis, który pomoże usunąć niedogodności.

 

Przejrzysta cena za usługę

Każda usługa i produkt ma swoją cenę, a każdy klient oczekiwania w zakresie wysokości opłat. Aby współpraca przebiegała na partnerskich zasadach, stosujemy przejrzysty cennik za zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Od początku będziesz wiedział, z jakimi kosztami wiąże się inwestycja, nie obawiając się “ukrytych gwiazdek”. Poza tym, w firmie CROSS do potrzeb klientów podchodzimy elastycznie. Staramy się tworzyć maksymalnie spersonalizowane projekty, bo tylko takie skutecznie wypełniają powierzone im funkcje. Dotyczy to nie tylko kupna i montażu rolet, ale także naszych pozostałych produktów, bo w naszej ofercie znajdują się również żaluzje, plisy, zasłony oraz firany.