Rolety

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to najpopularniejsza z osłon okiennych.

Ich niewątpliwą zaletą jest minimalizm połączony z funkcjonalnością. Najczęściej rolety, dostępne dla klientów m.in. z Gdyni, Sopotu, Gdańska czy ich okolic, dzielimy ze względu na sposób montażu. Są to:

  • rolety w kasecie z prowadnicami,
  • rolety wolnowiszące,
  • rolety do okien dachowych.

Rolety w kasecie z prowadnicami montujemy bezpośrednio do skrzydła okna za pomocą wkrętów lub taśmy. Osprzęt, czyli kasety i prowadnice, występują w kilku, drewnopodobnych kolorach, co pozwala dopasować je do stolarki. Ze względu na niewielkie wymiary kaset rolety do okien można wykonać tylko do pewnej szerokości.

Na duże powierzchnie stosujemy rolety wolnowiszące montowane bezpośrednio do ramy okna, ściany lub sufitu. W przypadku obydwu systemów istnieje możliwość wyposażenia w napęd elektryczny oraz kasetę chroniącą tkaninę. W swojej ofercie posiadamy ogromny wybór atestowanych tkanin o bogatej kolorystyce.

Rolety do okien to specjalny rodzaj produktów materiałowych przeznaczonych do montażu w płaszczyźnie skośnej. Sprężyna i system hamujący pozwalają na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Zastosowanie dedykowanych tkanin – typu blackout – pozwala ograniczyć wpadanie światła do minimum oraz poprawić komfort cieplny pomieszczeń na poddaszu. Wykonujemy rolety do okien większości popularnych producentów, takich jak: Velux, Fakro czy Roto.

Odrębną kategorią pozostają rolety materiałowe popularnie nazywane „dzień – noc”. Wykonane są z tkaniny w naprzemiennie ułożone pasy przezierne i kryjące. Takie ułożenie pozwala częściowo lub całkowicie przesłonić okno. Rolety dzień-noc można wykonać w kasecie z prowadnicami lub w wersji wolnowiszącej, kiedy jest potrzeba przesłonięcia większej powierzchni.

Rolety dostępne w usłudze z montażem wyposażone są w samohamujące mechanizmy koralikowe. Dla tych, którzy cenią sobie wygodę, proponujemy modele z napędem elektrycznym. Jest to komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza gdy trzeba obsłużyć większą ilość rolet. Jedno naciśnięcie przycisku powoduje podniesienie lub opuszczenie nawet kilkudziesięciu z nich. Do wyboru mamy silniki radiowe obsługiwane pilotem lub przewodowe, obsługiwane tradycyjnym przełącznikiem. Mieszkańcy miast, w których działamy (m.in. w Gdyni) bardzo często wybierają rolety napędzane silnikami z wbudowanym akumulatorem. Wystarczy raz na jakiś czas naładować źródło zasilania. To szczególnie przydatne rozwiązanie, kiedy nie ma możliwości doprowadzenia energii w tradycyjny sposób.

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy dobrać odpowiednie rolety do Twojego wnętrza. Dostarczamy produkty renomowanych producentów, dzięki temu mamy pewność, że zastosowane tkaniny są zawsze najwyższej jakości oraz posiadają szereg atestów, gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Bogata kolekcja materiałów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego czy potrzebujesz koloru, zacienienia, czy całkowitego zaciemnienia. Nowością w naszej ofercie są tkaniny typu screen, które doskonale zacieniają pomieszczenia, nie pozbawiając widoku za oknem. Te wysokiej jakości tkaniny pozwalają na dostarczenie rolety o dużych gabarytach (z montażem). Tkaniny screen sprawdzą się zwłaszcza w biurach lub innych miejscach, gdzie konieczna jest praca przy monitorze.

Współpraca na przejrzystych zasadach

Rolety materiałowe warto kupić u nas nie tylko ze względu na jakość produktów oraz ich funkcjonalność. Za wyborem przemawiają również wysokie standardy współpracy z partnerami, jakimi kierujemy się w firmie CROSS. Przede wszystkim usługi realizujemy zawsze na maksymalnie przejrzystych warunkach. Dotyczy to zarówno ceny za rolety, jak i wachlarza ustalonych prac. Nie stosujemy “ukrytych gwiazdek” w postaci dodatkowych kosztów, prezentowanych dopiero po wykonaniu usługi. Do naszych klientów podchodzimy w niezwykle partnerski sposób, zapewniając wysokiej klasy rolety razem z ich montażem. Warto nam zaufać, bo przemawia za nami doświadczenie oraz stale podnoszone umiejętności. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic.

 

Pozostajemy otwarci na indywidualne potrzeby

Rolety materiałowe to znana, prosta, klasyczna osłona okienna, ale nie zamykamy się na indywidualne projekty. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, tworząc spersonalizowane koncepcje, w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej trudnych zleceń, a następnie wykonać rolety materiałowe z maksymalną precyzją oraz dbałością o funkcjonalne i estetyczne detale. Podczas współpracy cechuje nas elastyczność. Jeśli istnieje taka możliwość, zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom kontrahentów. Zasadę tę stosujemy zarówno w stosunku do nowych klientów indywidualnych, jak i wieloletnich partnerów biznesowych. Wybierz rolety kryjące naszej firmy!

 

Poznaj ofertę pozostałych produktów

Dla wszystkich fanów funkcjonalnych dekoracji okiennych przygotowaliśmy znacznie więcej propozycji niż tylko rolety. Na liście oferowanych produktów znajdują się m.in.: żaluzje, plisy, zasłony, pergole oraz markizy. Wybierać można spośród aktualnie modnych akcesoriów, wyprodukowanych według nowoczesnych trendów, gdy idzie o ich design. Rolety oraz wspomniane wyżej akcesoria bez problemu zamówisz z montażem na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu czy okolicznych miejscowości. Aby przekonać się, jak wiele możemy zaproponować, wystarczy się z nami skontaktować. Napisz lub zadzwoń, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli zależy Ci na godnych polecenia rozwiązaniach i usługach prawdziwych fachowców, postaw na nasze rolety do okien. Polecamy także zapoznanie się z naszą pozostałą ofertą: żaluzje fasadowe zewnętrzne, żaluzje aluminiowe wewnętrzne, screeny na okna.