Rolety i zasłony

Dom to miejsce, w którym spędzamy większość naszego wolnego czasu i odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. W celu kontroli nasłonecznienia i dodania sobie większej prywatności duża część naszych klientów decyduje się na montaż rolet lub zasłon okiennych. Wiele osób stawia sobie pytanie, jakie rolety lub zasłony wybrać, aby były praktyczne, estetyczne i służyły nam przez wiele lat?

Pomiar okna pod zasłony lub rolety

Pomiary rolet czy zasłon warto zlecić specjaliście. Często o bardzo istotne przy montażu są nawet milimetry (np. w przypadku plis). Nasza firma oczywiście dokonuje pomiarów całkowicie bezpłatnie. Posiadamy też szeroki wybór produktów oraz wieloletnie doświadczenie, którym z chęcią podzielimy się, realizując zlecenia dla naszych klientów.

Szeroki wybór kolorów rolet i zasłon okiennych.

Bardzo ważnym aspektem jest strona wizualna. Rolety oraz zasłony mają nie tylko zapewnić nam odrobinę intymności, ale i cieszyć oko będąc ozdobą pomieszczenia, w którym przebywamy. Bardzo duża ilość kolorów i wzorów dostępnych w oferowanych przez nas produktach, znacząco ułatwia dopasowanie rolet i zasłon niemalże każdego wnętrza.

Rolety na miarę Twojego wnętrza

Szeroka oferta

Warto zapoznać się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz szczegółowo opisany każdy typ oferowanych przez nas zasłon, rolet i żaluzji. Oczywiście serdecznie zapraszamy też do kontaktu telefonicznego i z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie.