Szukasz praktycznego, a zarazem pięknego zakrycia okien? Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem są żaluzje drewniane. Mają one charakterystyczny wygląd, a ponadto kojarzą się z luksusowym wystrojem domu, w którym właściciele cenią sobie prywatność oraz możliwość regulacji światła. Osłony świetnie uzupełniają pomieszczenia z dużymi przeszkleniami, gdzie z uwagi na ich skuteczność i estetyczną formę, niepotrzebne będą już klasyczne zasłony. W zależności od miejsca montażu bądź preferencji Klienta proponujemy produkty o szerokości lameli 25, 50 albo 75 mm. Chętnie doradzimy jaki model będzie najbardziej pasował do danego miejsca, po czym zaproponujemy odpowiedni sposób instalacji drewnianych żaluzji. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Trójmieście lub Rumi — zachęcamy do składania zamówień!

Sklep z żaluzjami — Trójmiasto

Wiele osób wybiera żaluzje drewniane z uwagi na ich solidne wykonanie oraz efektowny wygląd. Tworzone przez nas osłony produkowane są z wysokogatunkowych materiałów, dlatego możemy zagwarantować, że są inwestycją, z której korzysta się przez wiele lat. Dodatkowo dzięki łańcuszkowi ręcznemu albo sterowaniu automatycznemu umożliwiają one stopniowe zakrycie okien. Klienci najchętniej wybierają opcję z silnikiem na baterię z uwagi na wygodę, niezawodność, a także bezproblemowy montaż. Regulacja elektryczna ma także wiele funkcji dodatkowych, takich jak zdalne obsługiwanie żaluzji lub programowanie godziny ich zamknięcia bądź otwarcia. Zachęcamy do skorzystania z pierwszej bezpłatnej wizyty fachowca na terytorium województwa pomorskiego!

Dobierz żaluzje drewniane do stylistyki pomieszczenia

Drewno to wspaniały surowiec, który wizualnie dodaje pomieszczeniom ciepłego charakteru, jednocześnie powodując, że chętnie spędzamy w nich czas. Naturalny materiał jest często wykorzystywany przez osoby projektujące wnętrza w nowych domach, gdyż stylowe żaluzje drewniane pasują do pokoi, gdzie przeważają jasne kolory. Z tego względu w asortymencie sklepu znajdziesz modele w różnych odcieniach brązu, a także bieli oraz czerni. Umożliwiamy dobór szerokości lameli i rodzaju drabinki sznurkowej bądź dekoracyjnej, które służą do regulacji rozstawienia listewek. Ze względu na charakterystyczne odbicie promieni słońca od poziomych paneli, obecnie są one często stosowane w salonach, sypialniach czy łazienkach, ale też restauracjach, biurach albo hotelach. Obszar działania naszej firmy to województwo pomorskie, dlatego jego mieszkańców serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych żaluzji na okna!