Istnieje mnóstwo sposobów na regulację nasłonecznienia pomieszczeń. W przypadku domów jednorodzinnych, mieszkań położonych na parterze albo budynków biurowych warto rozważyć coś bardziej wielofunkcyjnego od tradycyjnych wewnętrznych rolet materiałowych czy zasłon. Żaluzje fasadowe stale zyskują na popularności przede wszystkim ze względu na spójność estetyczną z nowoczesnym budownictwem, ale też uniwersalność zastosowania. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na to rozwiązanie?

Żaluzje fasadowe: Gdańsk i okolice

Klientom z Trójmiasta proponujemy żaluzje fasadowe zewnętrzne cenionej marki Anwis. Największą popularnością cieszą się modele C80 oraz Z90, których oznaczenia wzięły swoje nazwy od kształtu lameli. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na bogaty katalog produktów, wykonanie darmowego pomiaru, szybkie przedstawienie wyceny, a przede wszystkim — profesjonalny montaż z zachowaniem najwyższych standardów estetycznych oraz dbałością o właściwości użytkowe. Doradzimy Ci, która metoda montażu sprawdzi się najlepiej — do ramy okna, do konstrukcji elewacji, czy może bezpośrednio do ściany. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje fasadowe?

Zewnętrzne żaluzje fasadowe mają mnóstwo zalet. Między innymi:

  • chronią przed światłem słonecznym, pozwalając regulować jego natężenie w pomieszczeniu,
  • dzięki temu, że pozwalają ograniczyć ilość światła słonecznego w pomieszczeniach latem, umożliwiają też obniżenie zużycia energii niezbędnej do ochłodzenia budynku,
  • znacząco poprawiają estetykę obiektu, stanowiąc oryginalne wykończenie stolarki. Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki do indywidualnych wymagań,
  • całkowicie opuszczone tworzą pewnego rodzaju pancerz, który chroni wnętrze przed hałasem z zewnątrz, zwiększając komfort akustyczny w budynku.

Szukasz godnych zaufania fachowców, którzy w Twoim domu albo mieszkaniu w Gdańsku zainstalują zewnętrzne żaluzje fasadowe marki Anwis? Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu wykonania pomiarów.